V piatok 18. októbra sa žiaci 1. stupňa spolu s pani učiteľkami zúčastnili tanečného predstavenia Atlantída, ktoré pripravila Základná umelecká škola Bytča pod vedením Renátky Gálovej. V Dome kultúry sa zišlo detské publikum, ktoré s nadšením sledovalo vystúpenie. Spolužiaci tlieskali účinkujúcim deťom a podporovali ich svojím potleskom.
Vystúpenie Atlantída nás prenieslo do tajomného podmorského sveta 🌊, plného farebných kostýmov, dynamických choreografií a nádhernej hudby🎶. Atmosféra bola plná radosti a všetci sme si odniesli krásne zážitky.
Ďakujeme Základnej umeleckej škole Bytča za tanečné predstavenie Atlantída.
Mgr. Danka Ciesaríková