V tomto školskom roku sa naša škola prvýkrát zapojila do súťaže Olympiáda v kritickom myslení. Zúčastnili sa jej deviataci, ktorí sa dobrovoľne rozhodli overiť si svoje schopnosti. Školské kolá sa konali online na celom Slovensku 12. 12. 2024. Súťažiaci si overili kritické myslenie v teste, ktorý museli vypracovať za 45 minút. Z našich 18 súťažiacich bolo 12 úspešných (dosiahli vyše 50 % správnych odpovedí).
Gratulujeme: Šimonovi Meššovi a Danielovi Palkovi z 9. A, Eme Burandovej, Bibiáne Bialoňovej, Rudolfovi Bielikovi, Matejovi Ciesaríkovi, Michalovi Hôreckému, Oliverovi Krajčimu, Matthiasovi Marcheggerovi z 9. B, Terézii Gaňovej a Nele Kaplíkovej z 9. C, a Tomášovi Ačjakovi z 9. D.
Najúspešnejší v našej škole boli:
1. miesto – Šimon Meššo
2. miesto – Rudolf Bielik
3. miesto - Michal Hôrecký
Všetci 12 úspešní riešitelia postúpili do KK súťaže, ktoré sa uskutoční 25. 3. 2025.
Držíme im palce!
Mgr. Ivana Lukácsová